Çin’in Wuhan şehrinden başlayıp tüm Avrupa ülkelerini, Amerika eyaletlerini ve dünya üzerinde pek çok bölgeyi etkisi altına alan, milyonlarca kişiye bulaşarak büyük bir salgına dönüşen ve binlerce insanın hayatına mal olan koronavirüs pandemisi kişisel hijyenin önemini tekrar ortaya çıkardı. Kişisel temizliğe dikkat edildiğinde ve diğer insanlarla mesafeli olunduğunda virüsten kaçınmak mümkün olabiliyor. Solunum yoluyla ve yüzeylere elle temas edilmesiyle yayılan koronavirüs, el temizliğinin çok önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmış oluyor. Dezenfektan kullanımı ellerin sabun ve suyla yıkanmasının mümkün olmadığı durumlarda yardıma yetişiyor. Uygun ortamlarda dezenfektan standı kullanılarak gerekli tedbir alınmış oluyor. Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Sensörlü – Otomatik Dispanserli) çözüm için en uygun seçeneklerden birisi. Otomatik algılayıcı ve sensörlü olması hijyen açısından büyük avantaj sağlıyor.

SİPARİŞ İÇİN TIKLAYINIZ!

HİJYEN

Gerek virüsler gerekse bakterilerden kaynaklı bulaşıcı hastalıklardan korunmanın yolu yeterli el temizliğinden geçiyor. Ellerin bol bol sabunla ve suyla yıkanması ya da el dezenfektanı ile sık sık temizlenmesi virüs ve bakterileri uzaklaştırıp, hastalık taşıyan yüzeylerden gelebilecek riskleri en aza indiriyor. Kapı kolları, anahtar düğmeleri, tırabzanlar, toplu taşıma araçlarındaki tutunma yerleri, ortak kullanılan her yüzey virüs taşıma potansiyeline sahip. Hijyenik olmayan bir yüzeye dokunulduğunda farkında olmadan eller ağız, burun veya gözlere değerse virüs kapma olasılığı oldukça artıyor. Bu sebeple çok dikkat edilmesi, su ve sabunla ellerin sık sık yıkanması veya dezenfektan kullanımına dikkat edilmesi gerekiyor. Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Sensörlü – Otomatik Dispanserli) el hijyenini her gördüğünüzde size hatırlatacaktır. Her seferinde lavabo arayışı içinde olmadan oldukça pratik bir şekilde el temizliğini dezenfektan standı sayesinde yapabileceksiniz. Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Sensörlü – Otomatik Dispanserli) bu ürün istediğiniz yere kolaylıkla taşınabiliyor.

PRATİK ÇÖZÜM

Virüsten korunmada kişisel mesafenin korunması ve maske takmanın yanı sıra el temizliği de aynı oranda hayati öneme sahiptir. Bu yüzden evde olsun, insanların birarada bulunduğu tüm alanlarda olsun el temizliğine gereken önemin verilmesi çok önemlidir. O yüzden ulaşımı kolay ve kullanılması pratik çözümlerin başında dezenfektan standı geliyor. İş yerine girişte çalışanların, hastaneye girişte sağlık personeli ve hastaların, eğitim kurumlarında eğitici ve öğrencilerin, toplu taşımada sürücü ve yolcuların ve günlük hayatta pek çok yaşam alanında herkesin kolaylıkla kullanabileceği ve sorunsuzca ulaşabileceği standlar hijyen konusunda büyük avantajlar sağlıyor. Evde belki su ve sabun kullanarak ellerin temizlenmesi zahmetsiz olsa da toplu alanlarda herkes için yeterli lavabo ve zaman kısıtlaması sorun olacaktır. Bu konuda yine dezenfektan standları yardıma yetişiyor. Dezenfektan stanlarının hem zamandan hem alandan hem de sağlık açısından artıları çok fazla oluyor. Sensörlü ve otomatik dispenser temas olayını sıfıra indirdiğinden dezenfektan standı kullanımı oldukça sağlıklı bir çözüm sunuyor. Dezenfektan Standı Ahşap 150×40 cm (Sensörlü – Otomatik Dispanserli) bu ürün hijyen çözümünde bire bir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

* Pilli

* Sensörlü

* 350 mm Dezenfektan Aparatı

* 150×40 cm 18 mm Suntalam

* Kolay Kullanım

* Firmaya Özel Tasarım

* Folyo Kaplama

KULLANIM ALANLARI

*AVM Girişleri

*Satış Noktaları

*Mağaza Girişleri

*Apartman Girişleri

*Site Girişleri

*Spor Salonları

*Konferans Salonları

*Marketler

*Eczaneler

*Kuaförler

*Berberler

*Pastaneler

*Restoranlar

*Cafeler

*Ofisler

SİPARİŞ KOŞULLARI

*Tasarımınız hazır ise mail ya da whatsapp yoluyla siparişiniz iletebilirsiniz.

*Tasarımınız hazır değil ise whatsapp destek hattından iletişime geçebilirsiniz.

*Ödeme seçenekleri olarak Havale / EFT / Kredi Kartı tercih edebilirsiniz.

*Ürünler özel üretim olduğu için Kapıda Ödeme seçeneği yoktur.

*Kargolarımızın tamamı şirket politikamızdan dolayı Alıcı Ödemeli olarak gönderilmektedir.