Baskılı Totem Duba’da Vizyon Reklam Ajansı’nı tercih edin.

Genel adıyla reklam dubası olarak adlandırılan baskılı totem dubalar park dubası, plastik duba veya trafik dubası gibi isimler altında yapmak istediğiniz bir tanıtımı, reklamı veya uyarıyı hedef kitleye basit ve anlaşılır bir şekilde iletmeye yarar. Üzerine her türlü dijital baskının yapılabileceği baskılı totem dubalar kolaylıkla taşınabilir, istenilen yerde ve istenilen amaçla kullanılabilir.

Baskılı Totem Duba

Plastik malzemen üretilmesine ve hafif olmasına rağmen kaliteli malzemeden imal edilen baskılı totem dubalar reklam konusunda sizlere pratik çözümler sunar. Müşterilerinize yapmak istediğiniz bir reklamı doğrudan ve anlaşılır biçimde etkili bir şekilde sunmanızı sağlar.

Baskılı Totem Duba

Baskılı Totem Dubalar mağaza önlerinde ürünlerle ilgili tanıtım içeren baskılara sahip olabileceği gibi otoparklarda hem trafiği düzenleyip hem reklam amacına hizmet edebilir. Yoğun bir dükkana sahipseniz ve otopark sorunu yaşıyorsanız park edilmez logolu çift taraflı dubaları da tercih edebilirsiniz. Portatif ve kullanım kolaylığı sağlayan dijital baskılı totem dubalar işinizi oldukça kolaylaştırdığı gibi reklam maliyetlerini de ekonomik açıdan oldukça avantajlı bir hale getirecektir.

81×50 reklam alanına sahip baskılı totem dubaya 80,50 TL  gibi en uygun fiyat üzerinden sipariş verip kısa sürede sahip olabilirsiniz. 1000 adet stokla sınırlı sayıda bulunan baskılı totem dubalar tanıtım yüzünüz olmak için siparişlerinizi bekliyor.

Baskılı Totem Duba

Baskılı totem dubanın baskı alanına firmanızın logosunu bastırabileceğiniz gibi istediğiniz resmi veya fotoğrafı da kullanabilirsiniz. Bu dubalar üzerine otopark trafik düzenlemesi için trafik işaretlemelerini de bastırabilirsiniz. Gerekli uyarıları içeren kullanım amacına uygun pek çok dijital baskı seçeneğini tercih edebilirsiniz. Baskılı totem dubalar sayesinde güvenlik için gerekli tedbirleri uyguladığınız gibi otoparklarda araçların düzenli bir şekilde park etmesini de organize etmiş olursunuz. Ayrıca yol kenarlarında düzenleme ve uyarı amaçlı olarak bu dubaları kullanabilirsiniz.

Sizde Dijital Baskı,  Branda,  AfişPankart, Mesh Branda, Vinil Branda, Bez Afiş, One Way Vision, Delikli Folyo, Işıklı Vinil Tabela, Yelken Bayrak, Baskılı Totem Duba işlerinizde bizi tercih etmek isterseniz iletişime geçiniz.

0312 384 00 38
0539 928 11 65

Kazım Karabekir Caddesi Özer İş Hanı
No: 31 / 80 Altındağ/Ankara
E-posta: info@vizyonajans.net

 

 

Baskılı Totem Duba